Masz problem

z komputerem?

wezwij nasz serwis!

Naprawa i serwis komputerów Poznań

Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju naprawy laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek oraz różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Jeżeli komputer nagle przestał działać, uległ uszkodzeniu mechanicznemu lub zalaniu, albo nie spełnia Państwa wymagań to serwis STATOM jest dla niego idealnym miejscem. Zdiagnozujemy wszelkie usterki, przedstawiamy możliwe rozwiązania i zrobimy wszystko, by zapobiec niechcianym awariom w przyszłości. Naprawa komputerów w STATOM Poznań to gwarancja zadowolenia.

Nie da się ukryć, iż rozwój Internetu sprawił, że zdecydowanie większa grupa osób posiada podstawową wiedzę na temat budowy i funkcjonowania komputera stacjonarnego. Z tego względu wielu ludzi decyduje się na samodzielną naprawę swojego sprzętu – rezygnując z usług profesjonalnego serwisu komputerów. Zawsze wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem, ponieważ wiedza pozyskana z Internetu niekiedy może nie mieć bezpośredniego przełożenia na konkretny przypadek. W STATOM Poznań regularnie spotykamy się z sytuacjami, kiedy klient przywozi do nas niesprawny komputer, a przyczyną jest niewłaściwie wykonana wymiana podzespołów.

Pomimo faktu, że nowe podzespoły komputerowe objęte są gwarancją producenta, należy zdawać sobie sprawę, że ich samodzielny montaż lub wymiana nie zawsze jest wskazana. W przypadku powstania jakichkolwiek komplikacji, najczęściej będziemy musieli pogodzić się z utratą świadczenia gwarancyjnego. Z tego względu zachęcamy do powierzenia swojego sprzętu specjalistom z serwisu komputerów STATOM działającego na terenie Poznania.

Dlaczego przy naprawie komputera warto zaufać profesjonalistom?

Przede wszystkim należy pamiętać, że jeżeli kupujemy nowe podzespoły, są one objęte często wieloletnią gwarancją. Aby jednak mieć zagwarantowany spokój przez ten okres, należy powierzyć montaż specjaliście, który wykona go prawidłowo i również na tę usługę da gwarancję. W serwisie STATOM Poznań dokonujemy wymiany podzespołów w atrakcyjnej cenie. Z naszego doświadczenia wynika również, że domowe naprawy komputerów bardzo często charakteryzują się wieloma niedociągnięciami. W Poznaniu najczęściej spotykamy się z bagatelizowaniem takich czynności, jak nakładanie pasty termoprzewodzącej. Tymczasem od tej czynności zależeć będzie nie tylko wydajność komputera pod obciążeniem, ale również żywotność poszczególnych podzespołów.

Profesjonalny serwis komputerów pomoże również optymalnie dobrać poszczególne podzespoły do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci nader często niepotrzebnie wydają pieniądze na procesory lub karty graficznie, których możliwości nie będą w stanie wykorzystać w codziennej pracy. Poznań to liczne sklepy ze sprzętem komputerowym, w których sprzedawcy próbują przekonać do zakupu najwyższych i najdroższych modeli. W takich wypadkach tłumaczymy kiedy droga i wydajna karta graficzna ma sens, a kiedy jest zbędnym wydatkiem.

Szybka i skuteczna reakcja

W zdecydowanej większości przypadków naprawa komputerów zajmuje nam od kilkunastu minut do kilku godzin. Dzięki dużemu doświadczeniu szybko diagnozujemy usterkę i dokonujemy takiej naprawy, aby klient był w pełni zadowolony. W przypadku wymiany podzespołu od razu proponujemy zamówienie jednego z kilku modeli i po konsultacji z klientem realizujemy usługę. Na naprawę zawsze udzielamy pisemnej gwarancji. Zapraszamy.